Zítra proběhne ve sportovně-relaxačním areálu v Hluboké nad Vltavou od 14 hodin Den dětí, který je spojen se slavnostním otevřením nového adventure minigolfu, jediného v jižních Čechách. Pro děti je připraveno dětské karaoke, opékání špekáčků, skákací hrad, šmoulí skluzavka, soutěžní disciplíny a mnoho dalšího. Doprovodným programem je taneční maratón a regionální mistrovství v plážovém volejbalu.
Dětský den na Hluboké

„Vedle nejrůznějších atrakcí je pro děti připravena celá řada soutěží o ceny. Budou například poslepu ochutnávat nejrůznější pochutiny a hádat, co je co. Děti se také mohou vyřádit v závodech v hopsání na trampolínách nebo v bezruké štafetě," uvedl Lukáš Tryml, ředitel Místní akční skupiny Hlubocko – Lišovsko.

Součástí dne dětí je i otevření adventure minigolfu. „Jedná se o první adventure minigolf v jižních Čechách. Je to nové pojetí oblíbeného minigolfu – krátké jamky potažené umělou trávou doplněné zelení, vodními jezírky či pískovými bunkry," uvedl David Šťastný, který sportovně-relaxační areál v Hluboké nad Vltavou provozuje. Spolu s adventure minigolfem bude otevřen i nový koktejl bar, výukové centrum s terasou a ochlazovací zóna. Otevření proběhne za účasti senátora a starosty Hluboké nad Vltavou Tomáše Jirsy a jihočeského hejtmana Jiřího Zimoly.

Den dětí pořádá Místní akční skupina Hlubocko – Lišovsko v rámci projektu Podpora cestovního ruchu na Hlubocko – Lišovsku.